Kreditní kartu lze získat rovněž u splátkové společnosti

Společnost Home Credit přichází na trh spotřebitelského financování s novinkou v podobě kreditní karty, kterou bude od nynějška nabízet svým současným klientům. Vydání karty je zdarma, stejně jako její vedení v prvním roce. V dalších letech pak její majitel zaplatí 290 korun.
Kreditka nabízí bezúročné období v délce maximálně 51 dnů, což je druhé nejdelší období na trhu. Základní měsíční úroková sazba činí 1,79 procenta, což představuje 21,48 procenta ročně. Těmito parametry kreditní karty se společnost Home Credit chce stát konkurentem i běžným bankovním kreditním kartám.
Čím však zřetelně kreditka vyčnívá z řady těchto produktů na trhu, je poplatek za výběr hotovosti z bankomatu, a to ve výši procenta z částky, minimálně 85 korun. Tak vysokou částku si neúčtuje žádná z bank.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist