/Od našeho zvláštního zpravodaje/
Ostravské bandě - komornímu orchestru pro soudobou hudbu - se podařil nečekaný kousek. Se svým dirigentem, Čechoameričanem Petrem Kotíkem, vystoupila minulý týden v prestižním newyorském Lincolnově centru. Kotík spojil mladé české muzikanty s členy newyorského S. E. M. Ensemble. Koncert se konal v sále Alice Tully Hall, dimenzovaném pro tisíc diváků.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



