/Od našeho zvláštního zpravodaje/

Ostravské bandě - komornímu orchestru pro soudobou hudbu - se podařil nečekaný kousek. Se svým dirigentem, Čechoameričanem Petrem Kotíkem, vystoupila minulý týden v prestižním newyorském Lincolnově centru. Kotík spojil mladé české muzikanty s členy newyorského S. E. M. Ensemble. Koncert se konal v sále Alice Tully Hall, dimenzovaném pro tisíc diváků.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se