Fotbalisté Manchesteru City vyhráli i čtvrtý zápas pod vedením nového trenéra Roberta Manciniho. V duelu 21. kola anglické ligy v pondělí porazili 4:1 Blackburn, když se hattrickem blýskl Carlos Tévez.

Argentinský útočník potvrdil skvělou formu a v posledních sedmi ligových zápasech nastřílel už deset branek. Celkem má Tévez na kontě 12 gólů.

Tévez otevřel skóre už v sedmé minutě, druhou branku přidal krátce po začátku druhého poločasu a hattrick dovršil v nastaveném čase. Před tím na rozdíl dvou branek zvýšil po odvážném sólu v 39. minutě obránce Micah Richards. Za Blackburn snížil v 71. minutě Morten Gamst Pedersen.

Anglická fotbalová liga - 21. kolo: Manchester City - Blackburn 4:1 (7., 49. a 90.1 Tévez, 39. Richards - 71. Pedersen).