Aleš Hušák, stále ještě šéf loterijní společnosti Sazka, oznámil v dopise zaměstnancům, že firmu čeká úpadek. Bohužel jim neřekl nic, co by už sami nevěděli a k čemu by on sám lvím dílem nepřispěl. Ubezpečil zaměstnance, že vedení dělá kroky k obnovení chodu loterie, vyplácení výher a spolupráce s operátory. Co na tom, že současné vedení nemůže nic z toho splnit? Slibem neurazíš. Budoucnost Sazky nemá v rukou současné vedení, ale soud a věřitelé firmy. Má-li mít Sazka šanci přežít, nemůže platit Hušákova prognóza, že půjde o zdlouhavý proces. Ten by naopak znamenal konec Sazky a vyklizení trhu konkurenci.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit