Pánové, řekla NHL generálním manažerům a koučům, řečičky, nadávky a překročení střední čáry, kdy se hráč dostane při předzápasovém rozbruslení na půlku soupeře, budeme trestat, a tvrdě. Rvačky také.
V pondělí před zahájením play-off svolala papaláše ke konferenčnímu hovoru. Na veřejnost toho původně moc neproniklo. Avšak šéfové 16 mužstev, která jsou v play-off, svolali své hráče a řekli jim, že NHL se tváří zarputile. Odtud se to, alespoň částečně, rozkecalo.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



