Pánové, řekla NHL generálním manažerům a koučům, řečičky, nadávky a překročení střední čáry, kdy se hráč dostane při předzápasovém rozbruslení na půlku soupeře, budeme trestat, a tvrdě. Rvačky také.

V pondělí před zahájením play-off svolala papaláše ke konferenčnímu hovoru. Na veřejnost toho původně moc neproniklo. Avšak šéfové 16 mužstev, která jsou v play-off, svolali své hráče a řekli jim, že NHL se tváří zarputile. Odtud se to, alespoň částečně, rozkecalo.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se