Pokud se Phoenix Coyotes budou v létě stěhovat do Winnipegu, tak beze mne, řekl brankář Ilja Bryzgalov. V hlavním městě kanadské Manitoby je během zimy zima, není tam moc kulturního vyžití (ve Phoenixu ano?), je tam málo Rusů (Phoenix se jimi jen hemží?); a vůbec, když už do mrazu, pojedu do Ruska a budu hrát v KHL, zlobil ruský gólman.
Opereta o hokeji v arizonské poušti vrcholí. Klub, který se do tepla přestěhoval právě z Winnipegu před patnácti lety, je bez peněz, stále nemá nového majitele a neví se, kde bude hrát. Rozhodnutí o osudu Kojotů přitom musí padnout nejpozději začátkem června.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



