Pokud se Phoenix Coyotes budou v létě stěhovat do Winnipegu, tak beze mne, řekl brankář Ilja Bryzgalov. V hlavním městě kanadské Manitoby je během zimy zima, není tam moc kulturního vyžití (ve Phoenixu ano?), je tam málo Rusů (Phoenix se jimi jen hemží?); a vůbec, když už do mrazu, pojedu do Ruska a budu hrát v KHL, zlobil ruský gólman.

Opereta o hokeji v arizonské poušti vrcholí. Klub, který se do tepla přestěhoval právě z Winnipegu před patnácti lety, je bez peněz, stále nemá nového majitele a neví se, kde bude hrát. Rozhodnutí o osudu Kojotů přitom musí padnout nejpozději začátkem června.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se