Chápu vaši nechuť k tomuto nařízení. Sociální sítě se staly tím nejhorším způsobem, jak ztrácet čas. Dneska má blog každý, je to vzrušující a lichotí to egu. Navíc všichni mají pocit, že to prostě musí dělat. Na druhou stranu vás to spolehlivě odvede od práce. Manažeři, kteří blogují, přitom mají vcelku neoprávněný pocit, že jsou takto víc zapojeni do nějaké superdůležité diskuse. Faktem ovšem je, že tak komunikují spíše jen sami se sebou.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se