Platy manažerů českých firem po propadu v krizovém roce 2009 opět stoupají. Vyplývá to ze zjištění HN z výročních zpráv osmi významných českých firem, kterým stouply souhrnné výdaje na odměny členů vedení o více než 17 procent.
Tento trend potvrzují i lidé z personálních agentur. "Platy se v loňském roce stabilizovaly, případně se zvyšují, je ale složité jakkoli generalizovat, liší se to firmou od firmy," říká senior HR konzultantka Johana Škorvagová.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



