Platy manažerů českých firem po propadu v krizovém roce 2009 opět stoupají. Vyplývá to ze zjištění HN z výročních zpráv osmi významných českých firem, kterým stouply souhrnné výdaje na odměny členů vedení o více než 17 procent.

Tento trend potvrzují i lidé z personálních agentur. "Platy se v loňském roce stabilizovaly, případně se zvyšují, je ale složité jakkoli generalizovat, liší se to firmou od firmy," říká senior HR konzultantka Johana Škorvagová.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se