Letošní ročník mezinárodní konference "Systémová integrace 2011" bude zaměřen na "zvýšení výkonnosti soukromého i veřejného sektoru v ČR pomocí ICT". Znamená to snad, že přes různé proklamace není v naší ekonomice ICT sektor jednou z výrazných priorit?

Když jsme připravovali program letošní konference, snažili jsme se jej zaměřit tak, aby výsledky jasně ukázaly, v čem má Česká republika v konkurenceschopnosti slabiny, kde jsme na tom relativně dobře a jaké máme ještě příležitosti. Soustředili jsme se na oblast ICT a její podpory jak veřejnému, tak soukromému sektoru.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se