Společnost Eset představila Mail Security pro Microsoft Exchange Server ve verzi 4.3. Aktualizace nabízí firemním uživatelům především vylepšenou antispamovou technologii, ale také inovace, jakými jsou například: Greylisting log (zobrazuje odesílatele, adresáta a vykonané úlohy; zobrazuje status až do ukončení přerušeného spojení), Spam log (zobrazuje odesílatele, adresáta, spamové skóre, klasifikuje důvody a vykonané úlohy antispamového enginu) nebo tzv. automatické vyloučení (automatická detekce a vyloučení kritických serverových souborů ze skenování).

Společnost také oznámila uvedení dvou řešení pro uživatele systému Linux. NOD32 Antivirus 4 Business Edition pro Linux Desktop je určen firmám, pro domácnosti je pak produkt NOD32 Antivirus 4 pro Linux Desktop. Skenovací jádro založené na technologii Eset ThreatSense automaticky detekuje a léčí škodlivý kód, a to včetně hrozeb vytvořených pro operační systém Windows či Mac OS.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist