V politice je ambiciózní každý. Kdo tvrdí, že ne, tak je buď blázen, nebo lhář.

Když mám pocit, že se mé ego příliš nafukuje a vznáší směrem nahoru, tak se snažím zatnout zuby a udělat vše pro to, aby zase splasklo a já se vrátil na zem. Přinejhorším mám kolem sebe lidi, kterým na mně záleží, a když nemám včas dost sebereflexe, tak se postarají, aby k tomu došlo.

Když se všechno sype, udělám jednu ze tří věcí: Buď zavřu oči a myslím na nějaký pěkný zážitek z minulosti, začtu se do dobré knihy a nechám se unést do jejího světa, anebo si pustím dobrý film.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se