v tomto ročníku soutěže Manažer roku (2010) se projevovalo to, jakým způsobem manažeři dokázali zachránit firmy a cítit se zaměstnanci, říká Rastislav Lukovič, který stojí v čele Manažerského svazového fondu, servisní organizace České manažerské asociace a Svazu průmyslu a dopravy. Fond byl založen v roce 1992, aby kultivoval manažerskou profesi. Zaměřuje se na vyhledávání špičkových manažerů a těm nejlepším uděluje titul Manažer roku. Letos proběhl 18. ročník soutěže, na kterou navazují konference i další setkání manažerů.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se