To nám to stěhování pěkně začíná. Poté, kdy nový klub NHL ve Winnipegu prodal během necelé hodiny po otevření předprodeje zhruba šest tisíc permanentek na příští sezonu, čímž dosáhl zázračného čísla třináct tisíc, proskočila jiná zpráva, mnohem zajímavější.

Muž, který loni obrátil tým Atlanta Thrashers směrem k hokejové úctyhodnosti, generální manažer Rick Dudley, sice dostane zaplacenou (patrně celou) gáži za čtyři roky, k nimž se upsal letos v lednu, avšak dosud bezejmenný klub ve Winnipegu povede někdo jiný. Dudley den před tím na přímý dotaz, co bude s ním, řekl, že by v začaté práci docela rád pokračoval. Na rozdíl od dosavadního prezidenta Atlanty Dona Wadella, který řekl, že on se nikam stěhovat nebude. Dudley naopak řekl, že má pocit, že u Thrashers začal něco zajímavého a že by byl moc rád, kdyby v tom mohl pokračovat. Dudley vysvětlil, že se má setkat s jedním z majitelů nového klubu, Markem Chipmanem, a doufá, že se domluví.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se