Paní Cindy odešla z Pensylvánie do Německa před třiceti lety. Tato chemička nyní dostala pokutu od amerických úřadů ve výši 42 tisíc dolarů, což odpovídá jejím osmi platům, a to i přesto, že na daních nedluží ani cent.
Pokuta byla udělena poté, co se žena dobrovolně přihlásila na americké finanční správě s tím, že nevyplňovala daňová přiznání, protože si myslela, že když zaplatila daně v Německu, nemusí už žádné další platit v USA.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



