Paní Cindy odešla z Pensylvánie do Německa před třiceti lety. Tato chemička nyní dostala pokutu od amerických úřadů ve výši 42 tisíc dolarů, což odpovídá jejím osmi platům, a to i přesto, že na daních nedluží ani cent.

Pokuta byla udělena poté, co se žena dobrovolně přihlásila na americké finanční správě s tím, že nevyplňovala daňová přiznání, protože si myslela, že když zaplatila daně v Německu, nemusí už žádné další platit v USA.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se