Emoce stranou. Ano, městská doprava patří k tomu, co většina osob bere jako předmět každodenní potřeby. Pokud nás tyto věcí znenadání zradí, cítíme se podvedeni. Odhlédneme-li od toho, musíme být organizátorům stávky vděční.

Ulicí nehlomozí tramvaje, po silnicích se nevlečou autobusy a nikdo se nemusí uchýlit pod zem. V době, kdy tolik lidí jezdí do zaměstnání autem nebo městskou dopravou, jako bychom zapomněli, že můžeme chodit pěšky a jezdit na kole a že to je velmi příjemný způsob, jak se dostávat z jednoho bodu do druhého. Že je to navíc velmi jednoduché, že nám to víc dává, než od nás vyžaduje.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se