Již podvanácté vyplní Petr Minařík a Pavel Řehořík z nakladatelství Větrné mlýny literární okurkovou sezonu červencovým Měsícem autorského čtení.

Tento podnik pořadatelům navíc neustále roste pod rukama. Začínal jako řetězec autorských čtení českých autorů v Brně. Později začal Měsíc autorského čtení uvádět každý večer českého plus zahraničního literáta - vloni to byli spisovatelé francouzští, předtím pro změnu rakouští či běloruští. A pak se tento festival rozrostl i do dalších měst. Letos se tak uskuteční nejen v Brně a Ostravě, ale už také v Košicích a ve Wroclawi.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se