Dolarový milionář (tedy člověk s minimálním jměním 18 milionů korun) je také normální člověk, vyplývá z průzkumu banky J&T. Tedy chce normálně žít, utrácet za "rozumné věci" a v případě menších investic věří nejvíc termínovaným vkladům bank. Průzkum, byť je ojedinělý i ve světových podmínkách, v podstatě sděluje to, že většina movitých lidí nehodlá na čele nosit nálepku "jsem bohatý idiot a můžete mě oškubat". Tedy odmítá jezdit v limuzínách s metalízou, spojlerem a kouřovými skly, nosit zlaté řetězy a nagelovaný dlouhý vlas (třebas i umělý).

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se