Na novele loterijního zákona ještě nestihl zaschnout inkoust, a už je ohrožená. Do zákonné normy, kterou v úterý schválila sněmovna, se s plnou silou opírají provozovatelé kurzových sázek.
"Nový zákon je pro nás diskriminační," říká šéf Fortuny Jiří Bunda. "Jsme naštvaní. Stát chce regulovat byznys s herními automaty, ale nás s nimi hází do jednoho pytle. Je to křivda," dodává Petr Knybel, ředitel Tipsportu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



