Na novele loterijního zákona ještě nestihl zaschnout inkoust, a už je ohrožená. Do zákonné normy, kterou v úterý schválila sněmovna, se s plnou silou opírají provozovatelé kurzových sázek.

"Nový zákon je pro nás diskriminační," říká šéf Fortuny Jiří Bunda. "Jsme naštvaní. Stát chce regulovat byznys s herními automaty, ale nás s nimi hází do jednoho pytle. Je to křivda," dodává Petr Knybel, ředitel Tipsportu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se