Do Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF ČR) nastoupil Jiří Šindelář v roce 2006, asi čtvrt roku po jejím vzniku. Protože tehdy ještě dokončoval doktorát, pracoval pro unii pouze na poloviční úvazek. Postupně vystřídal několik funkcí, pak členství v představenstvu a už po dvou letech od nástupu se stal výkonným ředitelem. Jeho dlouhodobé působení v unii mu umožnilo získat velký přehled o vývoji a současnosti nezávislého finančního poradenství. "Za tu dobu, co se v této branži pohybuji, mohu potvrdit, že v ohledu znalostí a etiky udělal tento obor obrovský kus cesty, a jsem jednoznačně přesvědčen, že finančních poradců bude v Česku jenom přibývat," říká. I přes to, že cílem snah unie je počet poradců zredukovat pouze na ty, kteří projdou náročným testováním.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.