Začala jsem pracovat v malé firmě s příjemnými kolegy. O prostor se dělíme s obrovským psem, německým ovčákem velkým jako ovce. Mluvila jsem o tom se šéfovou, ale ta mi řekla, že by nerada naštvala kolegyni, které pes patří. Psů se bojím a tenhle by dokázal člověku ukousnout ruku. Je nepříjemné ho neustále překračovat, aby se člověk někam dostal. Pes rozptyluje pozornost všech a především své majitelky. Kolegové mi dávají za pravdu, ale nechtějí dělat rozruch. Mám konfrontovat majitelku sama a riskovat, že ji poštvu proti sobě?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



