Začala jsem pracovat v malé firmě s příjemnými kolegy. O prostor se dělíme s obrovským psem, německým ovčákem velkým jako ovce. Mluvila jsem o tom se šéfovou, ale ta mi řekla, že by nerada naštvala kolegyni, které pes patří. Psů se bojím a tenhle by dokázal člověku ukousnout ruku. Je nepříjemné ho neustále překračovat, aby se člověk někam dostal. Pes rozptyluje pozornost všech a především své majitelky. Kolegové mi dávají za pravdu, ale nechtějí dělat rozruch. Mám konfrontovat majitelku sama a riskovat, že ji poštvu proti sobě?

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se