V ulicích jiholondýnského Peckhamu to včera po ránu vypadalo jako po bitvě: rozbité výlohy, vyrabované obchody. Na jedné z hlavních křižovatek v této čtvrti výtržníci vtrhli do pobočky amerického fastfoodového řetězce Burger King; střepy a prázdné kelímky od limonád se válely všude kolem.
Před každým z poničených obchodů stála policejní hlídka. Na dotaz, zda se strážníci dostali do postele, odpovídali jen zavrtěním hlavy.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







