V ulicích jiholondýnského Peckhamu to včera po ránu vypadalo jako po bitvě: rozbité výlohy, vyrabované obchody. Na jedné z hlavních křižovatek v této čtvrti výtržníci vtrhli do pobočky amerického fastfoodového řetězce Burger King; střepy a prázdné kelímky od limonád se válely všude kolem.

Před každým z poničených obchodů stála policejní hlídka. Na dotaz, zda se strážníci dostali do postele, odpovídali jen zavrtěním hlavy.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se