Budou zahraniční banky, které vlastní finanční ústavy v České republice, používat české banky jako kasičku, která jim vynahradí ztráty a dodá potřebný kapitál k dalšímu přežití? A mohou problémy zahraničních majitelů vést k potížím českých bank, nebo dokonce k jejich pádu? Odpověď je, že převádět peníze lze jen v omezené míře, ale problémy mohou mít české banky i tak.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



