Na scénáři k filmu K moři pracuji už pět let. Zabral mi rok, když jsem ho psala jako školní práci, a pak nejméně tři, když jsem na něm začala spolupracovat s režisérkou Karin Babinskou. Jak do toho vstoupí další člověk, vždycky musí dojít k úpravám. Během těch let předělávání mi šel už mockrát na nervy, ale nakonec tak, jak je teď, se mi líbí a jsem moc ráda, že jsem to nevzdala někde v půlce.
Film se ještě netočí, stále sháníme peníze. Doufám, že budu moci alespoň trochu mluvit i do výběru herců. S Karin jsme si zatím rozuměly, tak snad to tak půjde i dál.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



