Německé automobilce Volkswagen (VW), jejíž součástí je také česká Škoda Auto, se daří velice dobře a neohrozí jí ani zpomalení tempa hospodářského růstu ve vyspělých zemích. Prohlásil to včera šéf odborů VW Bernd Osterloh, který zastupuje zaměstnance v dozorčí radě koncernu. "Objednávky jsou takové, že můžeme využívat výrobní kapacity v našich továrnách na vysoké úrovni ještě řadu měsíců," řekl Osterloh na setkání s novináři v Hamburku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



