Blíží se zasedání Poslanecké sněmovny, které rozhodne o vydání či nevydání poslance Bárty k případnému trestnímu stíhání. A opět se začínají hrát nedůstojné hrátky, kde zájem jednotlivce jde citelně proti heslům, které politické strany před volbami hlásaly.

Český národ, který se krátkodobě pozitivně naladil po loňských volbách, je stále více znechucen aférami typu Bárta či Bátora. Pevně věřím, že sněmovna při svém hlasování předvede tentokrát dostatek zdravého rozumu a ukáže nám voličům, že trestní kauzy se mají vyšetřovat, a ne zametat pod koberec.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se