Pavel Turek, bývalý manažer v týmu McLaren a dnes televizní analytik formule 1, tvrdí, že Michael Schumacher je i ve dvaačtyřiceti ve skvělé kondici a i když si výkony po návratu kazí jméno, může ještě pět let závodit.

HN: Schumacher je po belgické Grand Prix osmý. Odpovídá to jeho schopnostem a vozu, který má?

Odpovídá to přesně, především potenciálu jeho monopostu. Mercedes má čtvrtá nejrychlejší auta a Rosberg je na tom lépe. I minulý rok Mercedes od jistého momentu přestal vylepšovat auto, jen se ho snažili pochopit. Pak šla jejich výkonnost nahoru. Letos by to mohlo být podobné, ale nečekejme zázraky. Na týmy před sebou nemají určitě.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se