Rozhodnutí Německa postupně utlumit výrobu elektrické energie v jaderných elektrárnách je určitě jednou z hlavních evropských ekonomických událostí letošního roku. Ač se mnozí komentátoři přou, zda je to rozhodnutí dobré či špatné, bude v Německu platné dlouhou dobu. Německá veřejnost jej podporuje a na obzoru není nikdo, kdo by ho chtěl měnit. Naše vláda, prezident, ČEZ a řada komentátorů označují rozhodnutí německé vlády za špatné, ekonomicky nepromyšlené a také populistické. Je to skutečně tak?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



