Většina lidí se na vedoucí místa v našich firmách vypracovala postupně. Vždycky, když si tohle uvědomím, rozzlobím se na všechny středoškoláky a vysokoškoláky, kteří kdy byli a ještě budou u nás na brigádě.

Prakticky nikdo z nich totiž neuvažuje o brigádě jako o prvním kroku k trvalému zaměstnání. A už vůbec ne jako o prvním kroku v kariéře. Hledají především brigády podle toho, kde se vydělá co nejvíc, za pokud možno, co nejméně práce. Chápu je, taky jsem na brigády chodil. Ale teď už tomuto přístupu nerozumím.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se