Většina lidí se na vedoucí místa v našich firmách vypracovala postupně. Vždycky, když si tohle uvědomím, rozzlobím se na všechny středoškoláky a vysokoškoláky, kteří kdy byli a ještě budou u nás na brigádě.
Prakticky nikdo z nich totiž neuvažuje o brigádě jako o prvním kroku k trvalému zaměstnání. A už vůbec ne jako o prvním kroku v kariéře. Hledají především brigády podle toho, kde se vydělá co nejvíc, za pokud možno, co nejméně práce. Chápu je, taky jsem na brigády chodil. Ale teď už tomuto přístupu nerozumím.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



