Obyvatelé Winnipegu (alespoň ti, kteří se se svými nadšenými výroky dostávají do sdělovacích prostředků) i zbytku Kanady jsou nadšení, že se do hlavního města Manitoby vrátil hokej NHL.
Jenže se tam asi neudrží moc dlouho. Prvně se udržel 16 let. Za jak dlouho padne teď, nikdo neví, ale dá se předpovědět, že se tak stane.
Původní pád v roce 1996 způsobila okolnost, že kolem Winnipegu nebylo žádné zvláštní ekonomické zázemí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



