V rámci akce Polsko - země partner proběhne na Mezinárodním strojírenskémveletrhu druhý ročník Česko-polského hospodářského fóra. Organizátory fóra jsou Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky, Oddělení propagace obchodu a investic Velvyslanectví Polské republiky v Praze a Klub polského kapitálu v České republice.

Česko-polské hospodářské fórum představuje nejprestižnější místo setkání představitelů státní správy, hospodářské samosprávy a podnikatelů z obou zemí v České republice. Letošní fórum bude integrální součástí polské účasti na Mezinárodním strojírenském veletrhuMSV. Polská republika v letošním roce získala status partnerské země veletrhu pod záštitou ministra hospodářství PR Waldemara Pawlaka.

Zbývá vám ještě 50 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se