Změny, které chystá pan ministr Drábek v systému fungování úřadů práce, politiky zaměstnanosti a v sociální agendě, jsou experimentováním na občanech.
Jak jinak si vysvětlit, že v době ekonomické krize stát ruší povinnost zaměstnavatelů hlásit volná pracovní místa! Jedná se o nepochopitelný krok, který může navrhovat pouze ortodoxní neoliberál, navíc žijící mimo realitu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



