Změny, které chystá pan ministr Drábek v systému fungování úřadů práce, politiky zaměstnanosti a v sociální agendě, jsou experimentováním na občanech.

Jak jinak si vysvětlit, že v době ekonomické krize stát ruší povinnost zaměstnavatelů hlásit volná pracovní místa! Jedná se o nepochopitelný krok, který může navrhovat pouze ortodoxní neoliberál, navíc žijící mimo realitu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se