Banky v USA začínají věřit, že budou schopny prodat své dluhopisy. Během předchozích měsíců je přitom z tohoto trhu vytlačily důsledky krize eurozóny.

Minulý týden americké banky prodaly dluhopisy za 5 miliard dolarů (88 miliard korun). Podle firmy Dealogic, monitorující dění na trhu, jde o první prodej bankovních bondů za několik posledních měsíců. Došlo k tomu poté, co kolísavé trhy uklidnily známky toho, že evropští činitelé začali řešit problémy regionu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se