Evropa jde do recese. Korporátní sféra se připravuje na nejhorší scénáře. Dokážou se firmy obrnit včas? Není pozdě? Každý se připravuje jinak, ale za stejným účelem: přežít na houpačce hospodářského cyklu.

Například ArcelorMittal, jeden z největších hráčů na trhu s ocelí, se snaží reagovat na stále špatnou poptávku po oceli. Eisenhüttenstadt, Florange, Lutych, ve všech těchto evropských městech utichly pece. Nyní se však ozývají i hlasy z Ostravy: "Propouštíme."

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se