Místo medvěda letos poslanci zkoušejí porcovat takovou menší veverku. Ve včerejším druhém čtení státního rozpočtu se totiž objevila jen jedna žádost o kdysi tradiční státní sponzoring lokálních aktivit. Iniciativní jihomoravský poslanec Vojtěch Adam (KSČM) požádal Sněmovnu o dvacet milionů pro brněnský Masarykův okruh, kterému se příští rok několikanásobně zvednou poplatky za pořádání tradičních závodů Moto GP.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



