Místo medvěda letos poslanci zkoušejí porcovat takovou menší veverku. Ve včerejším druhém čtení státního rozpočtu se totiž objevila jen jedna žádost o kdysi tradiční státní sponzoring lokálních aktivit. Iniciativní jihomoravský poslanec Vojtěch Adam (KSČM) požádal Sněmovnu o dvacet milionů pro brněnský Masarykův okruh, kterému se příští rok několikanásobně zvednou poplatky za pořádání tradičních závodů Moto GP.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se