(Od našeho zpravodaje)
Češi za dva roky zvolí do Evropského parlamentu o dva poslance méně než v roce 2004. Česko totiž má po roce 2009 zastupovat jen 22 europoslanců.
V úterý večer se na novém složení jediné demokraticky volené instituce EU dohodl její ústavněprávní výbor. Díky tomu se dá čekat, že návrh příští týden schválí i celý europarlament.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



