Primátor Olomouce Martin Novotný čekal na včerejší rozhodnutí vlády o novém dělení daní zvlášť napjatě. A teď má velmi smíšené pocity. Olomouc přijde o 150 milionů korun ročně.

"Samozřejmě, že jsem znepokojen. Zároveň ale věřím, že vláda dodrží slib, a situaci města brzy vyřeší. Pokud to ale nebude do konce listopadu, nebudeme schopni sestavit rozpočet na příští rok," konstatoval primátor Novotný.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se