Koncem loňského roku se objevila další aféra ve státní správě - několik úředníků z Ředitelství silnic a dálnic prý připravilo stát o pár stovek milionů korun. Nikdo se tomu už nediví a nikomu také nepřipadá zvláštní, že stále neexistují kontrolní mechanismy, které by takovým případům zabránily. Vždyť za poslední období se podobné kauzy objevily v mnoha státních, polostátních či městských firmách, ať už se jednalo o Dopravní podnik města Prahy, Pozemkový fond, Státní fond životního prostředí či ČEPRO.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



