Koncem loňského roku se objevila další aféra ve státní správě - několik úředníků z Ředitelství silnic a dálnic prý připravilo stát o pár stovek milionů korun. Nikdo se tomu už nediví a nikomu také nepřipadá zvláštní, že stále neexistují kontrolní mechanismy, které by takovým případům zabránily. Vždyť za poslední období se podobné kauzy objevily v mnoha státních, polostátních či městských firmách, ať už se jednalo o Dopravní podnik města Prahy, Pozemkový fond, Státní fond životního prostředí či ČEPRO.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se