Nepíšete, proč máte vůči této konformnosti výhrady, jako byste si myslel, že důvody jsou nabíledni. Chápu, že být obklopen fanfarónskými hejsky může být otravné, pokud sám nejste mladý fanfarónský hejsek. Jinak ovšem musíte být konkrétnější. Jsou tihle zkažení hošíci k něčemu? Je firma úspěšná? Napadá mě řada organizací, jejichž personální složení bylo či dosud je tak jednotvárné, až to bije do očí: armáda, Město Londýn, P&G, McKinsey, Microsoft, celý francouzský průmysl. Dokonce i ve Financial Times se to ještě před pár desítkami let hemžilo tím typem lidí, který jste právě popsal.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se