Toto je jeden z nejsnazších problémů, na jaké jsem kdy narazila. Měl byste pokračovat v dotování jídelny. Částečně z toho zjevného důvodu, že seškrtání benefitu, který využívá mnoho zaměstnanců, vyvolá větší pozdvižení než seškrtání benefitu využívaného pouhou hrstkou lidí.

Existuje však i přesvědčivější důvod. Máte-li totiž ještě stále jídelnu, kterou zaměstnanci skutečně využívají, pak máte něco vzácného a drahocenného. Něco, co vaše zaměstnance stmeluje.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se