Poslední dobou není týdne, abychom se nedozvěděli o někom, komu byla propůjčena veřejná funkce a on místo toho, aby sloužil a nesl své břímě alespoň trochu směrem k ideálům, které se vznášejí na dalekém horizontu, jen využil příležitosti a svůj úřad zneužíval s nekončícím apetitem pedofila. Snad je příčinou to, že se tolik manažerských míst v dosahu státu obsazuje podle stranické příslušnosti či jako výměnný obchod, kdy nejcennější mincí není loajalita k zemi a jejím hodnotám, ale k člověku, který o obsazení pozice rozhoduje.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se