Když je sezona módních přehlídek, Domenico Dolce a Stefano Gabbana nechodí obědvat do restaurace. A od ledna, kdy probíhají přehlídky pánské módy, až do konce února, kdy se v Miláně uskutečňují přehlídky aktuální dámské kolekce, je sezona prakticky pořád.
Je však třeba zdůraznit, že to nijak nesouvisí s úspornými opatřeními, která přijala italská vláda. Duo Dolce a Gabbana ve skutečnosti vlastní v Miláně restauraci s výstižným názvem "Gold" - Zlato. Ale v této vytížené době designéři, kterým se podařilo proměnit smuteční šaty sicilských vdov v objekty módního kultu a kteří oblékli Scarlett Johanssonovou nebo Kylie Minogueovou do provokativních korzetů, zřídkakdy opustí kancelář. Tam míří ráno kolem deváté ze svých bytů, které se nacházejí v budově naproti přes ulici. Dolce žije v pátém patře, Gabbana o patro výš.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






