Když je sezona módních přehlídek, Domenico Dolce a Stefano Gabbana nechodí obědvat do restaurace. A od ledna, kdy probíhají přehlídky pánské módy, až do konce února, kdy se v Miláně uskutečňují přehlídky aktuální dámské kolekce, je sezona prakticky pořád.

Je však třeba zdůraznit, že to nijak nesouvisí s úspornými opatřeními, která přijala italská vláda. Duo Dolce a Gabbana ve skutečnosti vlastní v Miláně restauraci s výstižným názvem "Gold" - Zlato. Ale v této vytížené době designéři, kterým se podařilo proměnit smuteční šaty sicilských vdov v objekty módního kultu a kteří oblékli Scarlett Johanssonovou nebo Kylie Minogueovou do provokativních korzetů, zřídkakdy opustí kancelář. Tam míří ráno kolem deváté ze svých bytů, které se nacházejí v budově naproti přes ulici. Dolce žije v pátém patře, Gabbana o patro výš.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se