Představme si, že stát z nějakého bohulibého důvodu uzákoní, že všichni závodníci v běhu, kteří trénují víc než čtyři hodiny denně a běhají ve vlastních tretrách, musí začít pravidelně snídat buchty a obědvat knedlíky. Třeba s ohledem na spoluobčany trpící nadváhou, kteří si dříve mohli nechat o závodění na oválu jen zdát. Je taková představa absurdní? Podíváme-li se na ni prizmatem tzv. švarcsystému, ne tak docela.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



