Vy víte, jak to v praxi chodí, dokážete rozpoznat jemné změny nálad a potřeb členů vašeho týmu a zasloužili byste si postupovat ve firemní hierarchii. Možná máte pravdu, není to spravedlivé. Tak proč s tím něco neuděláte? Často slýchám příběhy lidí, kteří se kdysi na VŠ hlásili, ale nesložili přijímací zkoušky. Často slýchám, že vystudovat byl vždy jejich sen, ale potom přišly děti, práce...

Je pravda, že situace bývala jiná. Počty přijímaných na VŠ byly silně regulované a ne každý mohl vystudovat, co opravdu chtěl. Řada chytrých a schopných lidí se na VŠ vůbec nedostala nebo ani studovat nechtěla. Moderní bylo založit rodinu, sehnat si bydlení, osamostatnit se. Společnost zvýhodňovala zástupce dělnické třídy, studium nebylo "in".

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se