Mladoboleslavské automobilce Škoda Auto se daří, rostou jí všechny klíčové ukazatele. Firma zvýšila v prvním čtvrtletí meziročně zisk o 11,8 procenta na téměř 5,2 miliardy korun a podle údajů Volkswagenu prodala v prvních třech měsících celkem 206 tisíc aut.
Ve skutečnosti, po započítání vozů objednaných v loňském roce, jich ale Škoda na trh dodala téměř čtvrt milionu. "Povzbuzující byla především poptávka po modelech Fabia, Yeti, Octavia a také po Rapidu v Indii," uvedl mateřský koncern Volkswagen v tiskovém prohlášení.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



