
INVESTICE ZA 225 MILIONŮ
Firma DACHSER CR rozšiřuje svoji pobočku v Kladně. Do logistického areálu investuje 225 milionů korun. Na snímku vpravo je generální ředitel DACHSER CR Petr Kozel, uprostřed náměstek kladenského primátora Miroslav Bernášek. Druhý zleva je šéf představenstva Svazu spedice a logistiky ČR Martin Drábek. Mezinárodní skupina Dachser působí na trhu logistiky a zasílatelství od roku 1992.
FOTO: CREST COMMUNICATIONS

ŠEK PRO ÚSPĚŠNOU MANAŽERKU
V 19. ročníku soutěže Manažer roku uspěla Eva Syková, ředitelka a předsedkyně Ústavu experimentální medicíny AV ČR. Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners jako spolupartner akce Sykové předala šek na právní služby v hodnotě 75 000?korun. Na snímku je zakládající partner kanceláře Jan Holásek.
FOTO: AMI COMMUNICATIONS

NOVÉ MÍSTO PRO DOBITÍ
Firma TNT Express otevřela svoji první dobíjecí stanici pro elektromobily, která bude přístupná i veřejnosti. Nově si tak mohou elektromobilisté dobít své vozy i před sídlem firmy v Chrášťanech u Prahy. Na snímku je generální ředitel TNT Express Miloš Malaník (vpravo) a manažer útvaru čisté technologie společnosti ČEZ.
FOTO: EWING PR

RODENOVA KOLEKCE VÍN
Herec Karel Roden pokřtil ve Vinné galerii v Brně novou edici vín nesoucí jeho jméno. Ročník 2011 zahrnuje šest odrůd přívlastkových vín. V letošní třetí edici bylo naplněno zhruba deset tisíc lahví. Vína se jménem Karla Rodena vznikají v Adámkově vinařství ve Višňovém na Znojemsku.
FOTO: ČTK
Tipy na významné firemní akce nám posílejte na personalie@economia.cz.
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.
Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.
- Veškerý obsah HN.cz
- Možnost kdykoliv zrušit
- Odemykejte obsah pro přátele
- Ukládejte si články na později
- Všechny články v audioverzi + playlist