Baník Ostrava ještě musí zachránit ligu na hřišti, ale už ví, že v případě úspěchu bude moci nejvyšší soutěž hrát na svém stadionu. Poděkovat může fanouškům, kteří od února v rámci akce Zachraňme Baníček!!! vybírají peníze na nutnou rekonstrukci hrací plochy stadionu Bazaly. V tomto týdnu přesáhla vybraná částka hranici jednoho milionu korun.

Opravy nutné k tomu, aby se Baník nestěhoval do Vítkovic, jsou vyčísleny na dva miliony korun. "S potenciálními dodavateli stále jednáme o podmínkách nezbytné rekonstrukce, včetně těch cenových. Jsme přesvědčeni, že cena rekonstrukce hrací plochy bude nakonec nižší než dva miliony a chybějících pár set tisíc dáme dohromady," ujistil Šafarčík. Tok peněz budou moci kontrolovat i fanoušci. "Po realizaci rekonstrukce bude fanouškům předloženo vyúčtování," slibuje vedení klubu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se