Jedna z velkých příležitostí, jak prezentovat české nanotechnologie v zahraničí a získat tak pro ně zákazníky, startuje dnes v Tokiu. Na mezinárodní konferenci Nanofibers 2012 se představí i tři české firmy, které budou v rámci Česko-japonských technologických dnů ukazovat návštěvníkům své nejnovější výsledky. Například jak lze několikanásobně navýšit produkci nanovláken, uchovat energii z obnovitelných zdrojů nebo vytvořit nanovlákenný "žebřík", na kterém rostou buňky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



