Jedna z velkých příležitostí, jak prezentovat české nanotechnologie v zahraničí a získat tak pro ně zákazníky, startuje dnes v Tokiu. Na mezinárodní konferenci Nanofibers 2012 se představí i tři české firmy, které budou v rámci Česko-japonských technologických dnů ukazovat návštěvníkům své nejnovější výsledky. Například jak lze několikanásobně navýšit produkci nanovláken, uchovat energii z obnovitelných zdrojů nebo vytvořit nanovlákenný "žebřík", na kterém rostou buňky.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se