U nás ve sklepě mohu na sudy poklepávat jenom já. Žádný vinař totiž nemá rád, když mu někdo cizí klepe na "bečky". Je to nepatřičná zvědavost. Jenže já musím, abych zjistil, jestli je sud prázdný nebo kolik je v něm vína. A to jich tu mám ve sklepě na starosti sto třináct. Kdyby se všechny naplnily, vešlo by se do nich skoro 300 tisíc litrů.
Nedávno, když k nám přijeli odborníci z jižní Moravy, spráskli ruce a říkali, že dělat víno v sudech je dnes sebevražda, protože vědí, jaká je potíž s mikroorganismy a že mnohem snazší je nechat ho zrát v plastových nebo nerezových nádržích. Pravda je, že tomu vínu tyhle moderní materiály neublíží, ale na druhou stranu - nic pozitivního mu nepřidají. Na rozdíl od dřeva!
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



