Hlavní město hrozí, že napadne platnost šest let staré smlouvy na pronájem Škodova paláce. Mohlo by tak prý učinit, protože vlastník budovy, společnost COPA Retail, Prahu neinformoval o změně ve své vlastnické struktuře.
Do roku 2026 by metropole měla podle stávající nájemní smlouvy majiteli zaplatit více než čtyři miliardy korun. Primátor Bohuslav Svoboda (ODS) tvrdí, že tak vysoký nájem je při současných cenách nemravný.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



