Největší řetězec supermarketů na světě Wal-Mart se ve jménu zlepšení svého image "zelené společnosti" rozhodl stát průkopníkem ve zlepšování amerického zemědělství. Firma nyní začala posílat své zaměstnance na farmy, aby zemědělcům pomohli vylepšit logistiku a snížit využívání hnojiv. Měly by se tak omezit emise uhlíku.

"Nemáme příliš velký dohled nad našimi dodavateli, takže jsme se rozhodli začít přímo na polích," řekl agentuře Reuters Robert Kaplan, manažer Wal-Martu v arkansaském Bentoville.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se