Největší řetězec supermarketů na světě Wal-Mart se ve jménu zlepšení svého image "zelené společnosti" rozhodl stát průkopníkem ve zlepšování amerického zemědělství. Firma nyní začala posílat své zaměstnance na farmy, aby zemědělcům pomohli vylepšit logistiku a snížit využívání hnojiv. Měly by se tak omezit emise uhlíku.
"Nemáme příliš velký dohled nad našimi dodavateli, takže jsme se rozhodli začít přímo na polích," řekl agentuře Reuters Robert Kaplan, manažer Wal-Martu v arkansaském Bentoville.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



